Висока якість з 2000 року

Ціна колючого дроту Єгоза та Єгоза-М від виробника

УВАГА! У зв’язку з важкою економічною ситуацією в країні та нестабільністю національної валюти актуальні ціни * на колючо-стрічкові загородження «Єгоза» та «Єгоза-М» в об’ємних спіралях можна дізнатися за тел.: +38 (050) 937-77-51 та + 38 (098) 092-39-70..

При монтажі колючого дроту на огорожі (будівлі) обов’язково застосування кронштейнів та напрямних дротів, які надають конструкції жорсткості та неприступності.

Є технології встановлення виробів у вигляді козирків, що гойдаються або падають. При встановленні колючого дроту Єгоза землею обов’язковою умовою є застосування анкерних кріплень.

Наші спеціалісти надають кваліфіковану безкоштовну консультацію щодо монтажу КСЗ (колюче стрічкове загородження) на об’єктах. За окрему платню спеціалізована бригада ПП «ОЛТА» здійснює монтаж КСЗ (колюче стрічкове загородження) на об’єктах.

Оплачується: обстеження об’єкта, проектування робіт, демонтаж: старих загороджень, виготовлення та встановлення кронштейнів, напрямних дротів, обслуговування, ремонт.

Вартість комплекту з монтажу (без вартості матеріалів) складає 60-80% вартості матеріалів, залежно від стану периметра і особливостей виробництва монтажних робіт.

Файл специфікації

Докладніший файл специфікації на АКЛ Єгоза та Єгоза-М можна завантажити у форматі PDF, натиснувши на зображення нижче.

Цена колючей проволоки Егоза

Розрахуйте вартість загородження з використанням
колючого дроту Єгоза або Єгоза-М

Після заповнення короткої форми наші фахівці зв’яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію за Вашим запитом: вартість виробів, терміни монтажу та ін.